Váš strategický celoživotní partner ve zprostředkování zaměstnání & Executive Recruitmentu. Zajišťujeme všechny pozice ve všech oborech a překonáváme Vaše očekávání.

Proč si vybrat Aerojobs International?

Potřebujete pomoct?

Kontaktujte nás!

“Výborná podpora, našla jsme skvělou práci. Vlastně ráno vstanu a těším se do práce. Díky Michale!

Jejich osobní přístup je vždy pozitivní, přátelský a nesmírně nápomocný. Určitě doporučuji všem hledajícím práci.

Jsem velmi vděčný za příležitost, kterou mi Aerojobs nabídl, čímž povýšil mou kariéru na další úroveň.

Ať už uchazeči hledají novou pozici, nebo se klienti chystají vyvěsit novou nabídku, je důležité uvědomit si, že nejlepší kandidáti chtějí víc, než jen „pouhou práci“, chtějí smysluplnou a naplňující kariéru. Aerojobs International sdružuje na kariéru zaměřené kandidáty spolu s organizacemi, které jsou ideálně uzpůsobené vyhovět kandidátovým zájmům a jeho silným stránkám. Vytváříme win/win výsledky.

Aerojobs International působí v rámci modelu, který nabízí klientům zprostředkovatelské služby za nejnižší ceny. Provádíme rychlé a účinné vyhledávací strategie s cílem pomoci našim klientům najít nejvhodnější kandidáty. Aerojobs International uplatňuje tyto strategie pro všechny pracovní pozice, v každém odvětví v celé České republice

Výhody pro klienty:

fotografie-3

  • ÚsporyJsme nízkonákladová agentura s vysokou úrovní zprostředkovatelských služeb. Přidejte se k nám a my snížíme vaše náklady o 50 % a více!
  • SlužbyKandidáty vyhledáváme rychle a účinně tak, aby se klient s kandidátem mohl setkat co nejrychleji. Následně poskytujeme nevšední podporu během celého náborového procesu.
  • VýsledkyNašim klientům nacházíme kandidáty pro všechny pracovní pozice, odvětví a to v celé České republice.

Výhody pro kandidáty:

fotografie-7

  • ÚsporyNaše služby jsou zcela zdarma.
  • SlužbyNabízíme bezplatné poradenství s přípravou životopisu, včetně balíčku „příprava na pohovor“. Kandidátům individuálně posoudíme životopisy a budeme je seznamovat se zajímavými pracovními pozicemi odpovídajícím jejich profilu a představám.
  • Výsledky Vážíme si Vaší důvěry a budeme s plným nasazením podporovat Vaše úsilí najít novou kariéru.