Váš strategický celoživotní partner ve zprostředkování zaměstnání & Executive Recruitmentu. Zajišťujeme všechny pozice ve všech oborech a překonáváme Vaše očekávání.

Naše základní AERO hodnoty 

S těmito hodnotami naplňujeme naše poslání poskytovat našim partnerům (kandidátům a klientům) ty nejlepší možné služby

A
Accountability
(zodpovědnost)

E
Everyone is important
(každý je důležitý)

R
Relationships
(vzájemné vztahy)

O
Open-mindedness
(otevřenost)

Vítejte u Aerojobs International

Aerojobs International je rychle se rozvíjející zprostředkovatel práce – recruitment agency, se sídlem přímo v srdci Evropy, v Praze. Spíše než za pouhé „recruitery“, se považujeme za „celoživotní strategické partnery“. Klientům nabízíme plně transparentní recruitment služby za ceny, které jsou minimálně o 50 % nižší, než u konkurence. Kandidátům pomáháme zcela zdarma.

Svým partnerům (klientům i kandidátům) nabízíme služby v oblasti recruitmentu. Specializujeme se na poskytování nízkonákladových řešení za použití kombinace moderních technologií a osobního přístupu.

Pokrýváme širokou oblast oborů a pomáháme jak klientům (zaměstnavatelům), tak i kandidátům (odborníkům, kteří zrovna práci nehledají, tak i lidem aktivně hledajícím zaměstnání). Naším cílem je nalézt optimální spojení správných kandidátů se správnými pozicemi ve správné firmě. Kandidáty od nás pokrýváme širokou oblast – od globálních nadnárodních lídrů až po začínající inspirativní firmy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Kandidáti

Nastal čas na novou kariéru?

Použijte náš online formulář a zašlete své CV během pár okamžiků.

Klienti

Hledáte ty nejtalentovanější?

Zašlete popis požadavků a během jednoho pracovního dne se Vám ozveme.

Chcete, abychom Vám zavolali?

Rádi Vám pomůžeme.

Vyplňte prosím kontaktní formulář a my se Vám ozveme obratem.