Váš strategický celoživotní partner ve zprostředkování zaměstnání & Executive Recruitmentu. Zajišťujeme všechny pozice ve všech oborech a překonáváme Vaše očekávání.

Chci novou kariéru

Není už na čase pohnout se kupředu s Vaší kariérou nebo vydat se odvážnými kroky směrem k Vašemu vysněnému zaměstnání?

Aerojobs International Vám nabízí více možností, než byste mysleli, že je vůbec možné. Ale jak si máte otevřít dveře? Nemusíte si dělat starosti. Pokud Vy máte schopnosti, my máme klienty, kteří tyto Vaše schopnosti ocení. Pokud ještě nemáte Vaše vysněné zaměstnání, jsme ochotni Vám pomoci.

Díky našemu transparentnímu proces náboru jsme si jisti, že si zvolíte Aerojobs International jako svou osobní personální agenturu. Chceme Vám pomoci dosáhnout svého plného potenciálu. Chceme, abyste byli potěšeni našimi službami.

Pevně věříme, že budete vyprávět o našich výjimečných službách svým přátelům! Pracujeme se zaměstnavateli ve všech odvětvích, obsazujeme všechny pracovní pozice. Bez ohledu na to, jak vysoko chcete vyletět, jaké jsou Vaše profesní cíle, plat, očekávání či lokalita, jsme ochotni vám pomoci!

Zašlete svůj životopis ještě dnes a nenechte si ujít svou šanci zahájit novou kariéru.

fotografie-12

  • Naše služby jsou pro kandidáty zdarma
  • Zašlete nám svůj životopis a my se začnem snažit ;o)
  • Spojte se s námi: Facebook Google Twitter Instagram

Pojďme společně pracovat na Vaší nové kariéře.

  • Neustále hledáme šikovné kandidáty.
  • Zašlete svůj životopis a Aerojobs International s Vámi bude počítat pro budoucí zajímavé pracovní nabídky.

Z důvodů zachování diskrétnosti vůči našim klientům nezveřejňujeme všechny námi obsazované pozice na našich webových stránkách.

Chcete-li být potenciálně považováni za vhodné kandidáty na co možná nejvyšší počet pracovních pozic, je opravdu ve Vašem zájmu zaslat svůj životopis, bez ohledu na to, zda jsou aktuálně vyvěšená pracovní místa pro Vás zajímavá, nebo ne.

Mezi naše klienty patří jak velké finanční instituce či nadnárodní společnosti, tak i inspirativní start-upy, které mají zájem dozvědět se o Vás co nejvíc ;o). Svůj životopis nám můžete zaslat, i když zrovna o změně zaměstnání ani trochu neuvažujete. Pokud tak učiníte a my narazíme na zajímavou pracovní pozici, která bude odpovídat Vašemu profilu, popř . Vašim představám či požadavkům, tak Vás s touto pozicí  seznámíme a bude jen Vás, jestli se budete chtít výběrového řízení zúčastnit.

Pokud o žádnou z nabízených pozic zájem nemáte, ale náhodou víte o někom, kdo by zájem mohl mít, ozvěte se prosím. Pokud nám doporučíte takového kandidáta, který uspěje u výběrového řízení a zvládne zkušební dobu, dostanete od nás motivační odměnu ve výši několika tisíc, v závislosti na pozici.

Jméno*

Příjmení*

E-mail*

Telefon*

Přiložte dokument (max 5 MB)

Přiložte dokument (max 5 MB)

Přiložte dokument (max 5 MB)

Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění.

Souhlasím se zasíláním emailových nabídek aktuálních pracovních míst.