Váš strategický celoživotní partner ve zprostředkování zaměstnání & Executive Recruitmentu. Zajišťujeme všechny pozice ve všech oborech a překonáváme Vaše očekávání.

Hodnoty a poslání

Potřebujete pomoct?

Kontaktujte nás!

“Výborná podpora, našla jsme skvělou práci. Vlastně ráno vstanu a těším se do práce. Díky Michale!

Jejich osobní přístup je vždy pozitivní, přátelský a nesmírně nápomocný. Určitě doporučuji všem hledajícím práci.

Jsem velmi vděčný za příležitost, kterou mi Aerojobs nabídl, čímž povýšil mou kariéru na další úroveň.

Aerojobs International se snaží překonávat očekávání našich partnerů (klientů i kandidátů). Naše kroky jsou řízeny základními AERO hodnotami.

  • Accountability = Zodpovědnost. Jsme spolehliví a nabízíme nejvyšší standardy v oblasti zprostředkování zaměstnání.
  • Everyone is important = Každý je důležitý.  Záleží nám na každém, k srdci si bereme přání všech našich partnerů.
  • Relationships = Vzájemné vztahy. Budujeme sítě vzájemných vztahů s rozsáhlou řadou partnerů, a to do té míry, aby je už nenapadlo hledat zprostředkovatelské služby jinde.
  • Open-mindedness = Otevřenost.  Rozpoznáváme hodnotu znalostí a zkušeností druhých za využití konceptu mindfulness.

Aerojobs International vás přiměje změnit pohled na zprostředkování zaměstnávání = recruitment. Komfort kompletních zprostředkovatelských služeb, náš přátelský přístup a nejlepší ceny ve městě, Vám přinesou takovou zkušenost, že až budete příště potřebovat zprostředkovatelské služby, obrátíte se opět na nás.

S naprostou diskrétností poskytujeme profesionální služby tak, aby vyhovovaly potřebám každého jednotlivého partnera. Děláme vše, abychom překonali Vaše očekávání. Chceme, aby naši partneři – klienti i kandidáti – byli spokojeni a nadmíru potěšeni.

Naší vizí je stát se nejvyhledávanějším zprostředkovatelem práce; postavit svého druhu most, který umožní klientům vybrat si ze smetany uchazečů; místo, kde kandidátům budou prezentovány nejlákavější pracovní příležitosti a snad i jejich snové kariéry.

fotografie-10

fotografie-5

Benefity

Staráme se o podnikání našich klientů, jako by bylo naše vlastní. Přemýšlíme a chováme se jako obchodní partneři, ne jen jako pouzí zprostředkovatelé práce. Sdílíme touhy našich partnerů, snažíme se pochopit jejich pohled na realitu a sjednocujeme naše podněty s jejich cíli – aby věděli, že jsme s nimi společně na jedné lodi.